Ściany zielone i aranżacje wnętrz

Wykonujemy profesjonalne ściany zielone zarówno we wnętrzach jak i w ogrodzie. Stosujemy różne techniki w zależności od oczekiwanego efektu, miejsca i sposobu zamocowania, specyfiki oświetlenia i temperatury.
W naszych projektach używamy innowacyjnych metod i najlepszych rozwiązań systemowych dla zielonych ścian. Wykonujemy również kompozycje z oplątw (Tillandsia sp.), roślin niewymagających podłoża w związku z czym aranżacje mogą być wykonane w dowolnym miejscu i na dowolnej powierzchni.
W przypadku donic i pojemników współpracujemy z wieloma producentami i jesteśmy w stanie wykonać dowolne zlecenie – zarówno z zastosowaniem gotowych pojemników jak i rozwiązań przygotowanych indywidualnie i dostosowanych do potrzeb klienta.
Wykonujemy również aranżacje oraz kompozycje roślinne z kwiatów ciętych. W naszej ofercie mamy zarówno przygotowanie okolicznościowego wystroju wnętrza roślinnością – w tym wypożyczenie roślin w pojemnikach – jak i stałą współpracę polegającą na aranżacji wnętrza i wymianie bukietów i kompozycji, tak by w biurze i w domu zawsze zachwycały Państwa świeże kwiaty.